Aklā purva taka

Veidstaka
Garums2 km
Koordinātes 56.51011, 25.10556
Apsekots2016-03-19
Nesen izveidota purva taipa. Piebraukšana ar auto pa šauru meža ceļu, vietām jāuzmanās no peļķēm, taču dubļu nav. Piebraukt iespējams tikai no rietumu puses. Auto stāvvieta pie laipas sākuma. Laipa ir apļveida, pie ezera ir daži atpūtas soli (bez galda). Takā reizēm sastopamas daudzas ES Putnu direktīvas sugas, piemēram, melnkakla gārgale, sējas zoss, zivju ērglis, jūras ērglis, mednis, mežirbe. No aizsargājamo augu sugām sastopama - fuksa dzegužpirkstīte un spilvainais ancītis. Takas uzturētājs DAP.

Nesen izveidota purva taipa. Piebraukšana ar auto pa šauru meža ceļu, vietām jāuzmanās no peļķēm, taču dubļu nav. Piebraukt iespējams tikai no rietumu puses. Auto stāvvieta pie laipas sākuma. Laipa ir apļveida, pie ezera ir daži atpūtas soli (bez galda).

Takā reizēm sastopamas daudzas ES Putnu direktīvas sugas, piemēram, melnkakla gārgale, sējas zoss, zivju ērglis, jūras ērglis, mednis, mežirbe. No aizsargājamo augu sugām sastopama - fuksa dzegužpirkstīte un spilvainais ancītis. Takas uzturētājs DAP.

Skatīt kartē

Aklā purva taka