Vedzes dabas taka

Veidstaka
Garums km
Koordinātes 56.95766, 25.43373
Apsekots2017-05-14
Nesen uzlabota un mežonīga taka, pa ceļam gan upe ar piknika vietu, gan biezs mežs, gan purvs ar akaci. Patiks mežonīgākas dabas cienītājiem. Paņemiet labus apavus, jo laipu nav un var nākties brist pa slapjākām vietām.

Takas sākums ir tādas kā nekurienes vidū, kur ir tikai viena automašīnas novietošanas vieta. Takas sākumu pat viegli nepamanīt. Takai nav seguma, tāpēc noderēs labi apavi, jo vietām taka ir mitra un var kļūt dubļaina. Pēc aptuveni 600 metriem nonāksiet krustojumā, pa kreisi var doties uz piknika vietu, kurā atrodams galds un ugunskura vieta. No krustojuma, sekojot takai gar upi, kādu brīdi iesiet pa mežu, tad nonāksiet purvainā apvidū, kur iespējams apskatīt pat visai baisu akaci. Šeit mēdz būt slapjš (skat bildi) un var nākties izmērcēt kājas. Tālāk taka izved cauri iztirtumam, ieved atpakaļ mežā un tad izmet cilpu atpakaļ uz posmu, kur jau būsiet gājuši. Tālāk sekojiet takai atpakaļ uz sākumu. 

Kopumā visai interesanta taka pa platlapju mežu. 

Skatīt kartē

Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka Vedzes dabas taka