Dziļezera-Riebezera taka

Veidstaka
Garums3.8 km
Koordinātes 57.501761, 24.581137
Apsekots2013-09-14
Taka, kas lokveidā ved pa šauru zemes strēli starp diviem ezeriem. Slapjā laikā vajag guminjiekus, ne visur ir labā stāvoklī. Taka privāta, sākas pie Priedīšu mājām - jāpiesakās pie takas īpašniekiem, Tel. rakstīts uz zīmes pie iebraukšanas. Jāmaksā nav, saimnieks draudzīgs. Kā taka tā nav ļoti interesanta, ja vienīgi paskatīties uz vietu starp ezeriem, kur ir ļoti daudz foršu kempinga vietu.

Dziļezera un Riebezera taka ir izvietota pa vidu starp diviem šauriem ezeriem (Dziļezru un Riebezeru). Zemes strēle starp ezeriem vietām ir labi ja piecus metrus plata, tāpēc paveras visai interesants skas uz abiem ezeriem.

Taka ir privāti uzturēta, un pie piebraukšanas ir uzstādīta brīdinājuma zīme, ka jāzvana saimniekiem, ko arī izdarījām. Pie telefona bija atsaucīga un draudzīga balss, kas teica, ka varam droši iet pastaigāt, un ja vēlamies, ir piedāvājumā kempinga vietas, laivas un citas ekstras. Vieta tiešām vairāk atgādināja sakoptu kempingu nekā taku, jo strēlē starp ezeriem ik pa brīdim bija ugunskura vietas ar galdiņiem, un viss bija ļoti sakopts. Vēlāki apmeklētāji informē, ka par takas apmeklējumu tagad prasa 1EUR, par atpūtas vietu izmantošanu 2EUR. 

Kopumā vieta ir interesanta, taču tās vērtība ir palikt starp ezeriem kempingā (ar telti un ugunskuru), nevis tieši iet to kā taku. Siltākā vasarā noteikti te ir ļoti forši.

Skatīt kartē

Dziļezera-Riebezera taka